Home Basketbalový oddiel Basketbalový turnaj konaný dňa 7. marca 2014
Basketbalový turnaj konaný dňa 7. marca 2014 PDF Tlačiť E-mail
 
V piatok 7. 3.  2014 sme boli pozvaní p. riaditeľkou ZŠ s MŠ Oravská Polhora na tradičný Memoriál Valérie TYROLOVEJ, ktorého 11. ročník oslavovali turnajom v basketbale. Zúčastnili sa ho okrem našich žiačok aj žiačky ZŠ Oravská Polhora a tiež bývalé žiačky (teraz už stredoškoláčky).

V prvom zápase sme porazili stredoškoláčky 24:18 a v zápase sme žiačky porazili  22:18. Hralo sa 2 krát 10min.hrubého času a naše hráčky nám urobili radosť z celkového víťazstva v turnaji. Všetci sme boli veľmi spokojní s ich úspechu a prekvapení srdečnosťou a organizáciou turnaja.

V prvom zápase sme porazili stredoškoláčky 24:18 a v zápase sme žiačky porazili  22:18. Hralo sa 2 krát 10min.hrubého času a naše hráčky nám urobili radosť z celkového víťazstva v turnaji. Všetci sme boli veľmi spokojní s ich úspechu a prekvapení srdečnosťou a organizáciou turnaja.