Home Futbalový oddiel Akcie futbalového oddielu Jubilejný 10. ročník družobného futbalového zápasu obci Pusté Sady – Zemianske Sady – Liptovská Osada
Jubilejný 10. ročník družobného futbalového zápasu obci Pusté Sady – Zemianske Sady – Liptovská Osada PDF Tlačiť E-mail
 

V sobotu 6 . júla 2013 sa na futbalovom ihrisku v obci Pusté Sady uskutočnil jubilejný 10. ročník družobného futbalového zápasu Pusté Sady –Zemianske Sady - Liptovská Osada. Spriatelené obce odohrali 2 futbalové zápasy a to zápas starí páni Pusté Sady – Liptovská Osada s výsledkom 4:3 a zápas muži Pusté Sady – Liptovská Osada s výsledkom 1:4. Takže putovný pohár tentokrát poputuje do Liptovskej Osady.

Počas družobného dňa sa športovci našej obce zúčastnili aj netradičných športových súťaží.

Nádherný športový deň plný športových zážitkov, priateľských posedení a dobrej nálady bol zakončený tanečnou zábavou so skupinou Starmania.

Vedenie Obecného športového klubu Liptovská Osada a Obec Liptovská Osada ďakuje družobným obciam za pozvanie, krásny športový zážitok a bohaté občerstvenie. Ďakujeme tiež starým pánom, mužom, reprezentantom a reprezentantkám v netradičných športových súťažiach za vzorné reprezentovanie našej obce.  

Obec Liptovská Osada sa teší na stretnutie so spriatelenými obcami o rok na domácom futbalovom ihrisku.