Dnes je , meniny má

Liptovský drevorubač - 2. ročník - 28. máj 2016

Dňa 28. mája 2016 sa v našej obci konal 2.ročník drevorubačskej súťaže: Liptovský drevorubač, pod záštitou Liptovskooravskej drevorubačskej a s podporou obce Liptovská Osada.
Deň bol nádherný. Zázrakom nepršalo a tak snaženie organizátorov, náročná príprava tohto podujati priniesla ovocie nádhernej a zaujímavej akcie s peknými zážitkami. Na svoje si prišli všetci, súťažiaci i fanúšikovia, deti, rodiny i mládež. Veríme, že aj na budúci rok budú mať organizátori dosť síl a času, pripraviť takúto, pre našu obec veľkolepú akciu.

Poďakovanie Obce Liptovská Osada:

  • Liptovskooravskej drevorubačskej spoločnosti – Marekovi Janigovi, Ľubomírovi Šteffekovi, Rastislavovi Šteffekovi, Petrovi Prídavkovi, Martinovi Janigovi, Dávidovi Marošovi, Erikovi Marošovi.
  • Dobrovoľnému hasičskému zboru Liptovská Osada za organizáciu parkovania
  • MS SČK Liptovská Osada
  • Kuchárom variacim guľáš a bryndzové halušky
  • Všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k veľmi peknému priebehu akcie.

Video z drevorubačskej slávnosti

https://www.youtube.com/watch? v=Un7ke0qYPls

foto: Róbert Kuzma

p. č Meno a priezvisko Bydlisko
Stínka - počet bodov
Presný rez na podložke - počet bodov
Prerubovanie kmeňa - počet bodov
Odvetvovanie - počet bodov
Celkový počet bodov
Výsledné umiestnenie
1 Michal Chrenek Zábiedovo
634,5
147
32
420
1233,5
2.
2 Ľukáš Púček Žaškov
460,5
133
0
398
991,5
14.
3 Peter Smolár Podbieľ
573,0
89
46
378
1086,0
7.
4 Patrik Viktor Liesek
513,5
150
0
418
1081,5
9.
5 Peter Bartík L.Sliače
321,5
54
0
370
745,5
24.
6 Jozef Šikyňa Suchá Hora
617,0
198
19
406
1240
1.
7 Marek Sekera Obišovce
474,0
188
0
350
1012
12.
8 Dušan Korman L. Sliače
497,0
71
0
398
966
20.
9 Michal Dargaj Kačurov
617,5
121
0
356
1094,5
6.
10 Rastislav Dudáš L. Lúžna
584,0
80
50
258
975
18.
11 Pavol Maroš L. Osada
597,0
145
36
362
1140
3.
12 Marek Kováč Žiar
516,5
68
0
346
930,5
22.
13 Maroš Dorko Gelnica
546,0
146
50
398
1140
4.
14 Jakub Ovesný CZ
495,5
101
5,5
388
990
15.
15 Miroslav Matloň Jalovec
603,0
42
51,5
362
1058,5
10.
16 Martin Prievalský Pravotice
518,5
67
0
400
985,5
17.
17 Jozef Janiga Čimhová
523,0
103
0
342
968
19.
18 Rastislav Šteffek L. Osada
555,0
90
0
344
989
16.
19 Daniel Užek Žaškov
527,0
94
49
362
1032
11.
20 Peter Prídavok D. Kubín
478,0
109
0
336
923
23.
21 Pavel Cohla Adršpach /CZ/
542,5
90
0
360
992,5
13.
22 Tomáš Tisoň Zakamenné
578,5
89
4,5
410
1082
8.
23 Viktor Banáš L. Lúžna
586,0
114
3
418
1121
5.
24 Martin Šikyňa Suchá Hora
406,0
85
0
130
621
25.
25 Jozef Čáni Pavlova Ves
471,0
102
0
382
955
21.
Liptovský drevorubač - 2. ročník - 28. máj 2016
Liptovský drevorubač - 2. ročník - 28. máj 2016
Liptovský drevorubač - 2. ročník - 28. máj 2016
Liptovský drevorubač - 2. ročník - 28. máj 2016
Liptovský drevorubač - 2. ročník - 28. máj 2016
Liptovský drevorubač - 2. ročník - 28. máj 2016
Liptovský drevorubač - 2. ročník - 28. máj 2016
Liptovský drevorubač - 2. ročník - 28. máj 2016
Liptovský drevorubač - 2. ročník - 28. máj 2016
Liptovský drevorubač - 2. ročník - 28. máj 2016
Liptovský drevorubač - 2. ročník - 28. máj 2016
Liptovský drevorubač - 2. ročník - 28. máj 2016
Liptovský drevorubač - 2. ročník - 28. máj 2016
Liptovský drevorubač - 2. ročník - 28. máj 2016
Liptovský drevorubač - 2. ročník - 28. máj 2016
Liptovský drevorubač - 2. ročník - 28. máj 2016
© copyright 2008 | Liptovská Osada | all rights reserved
webmaster
posledná aktualizácia: 02.06.2016